güℓçιи єяgüℓ.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
güℓçιи єяgüℓ.

єи вüуüq güℓçιи єяgüℓ fαи.!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dersler...

YazarMesaj
Yasm!N
уєиι üує
уєиι üує
Yasm!N

Dersler... Empty
MesajKonu: Dersler...   Dersler... EmptyCuma Nis. 04, 2008 8:39 pm

arkadasaLar burada sizLere resimLi photoscape dersi vericem photoscapeyLe bnm avatarımdan yapıLabiLir Wink BURADAKİ RESİMLERİ BEN ÖZEL HAZIRLAYIP SİZLERE SUNYUYORUM ALINTILARI BULUP KOYMUYORUM önceLikLe programımızı indireLim Smile

burası güvenLİ bir site tıkLa indir Wink

[size=xx-large]1. kısım[/size]
[/color]
iLk oLarak page yazan yere basarak tıkLıyoruz Smile
Dersler... Anltm1yl7
[size=xx-large]-------------------------------------------------------------------[/size]
[size=x-large]2. kısım[/size]

Dersler... Anltm2rw6

o sağdan istediğimiz şekLi seçip daha sonra oradaki siyah böümLere basarak resmimizi seçiyoruz .. küçük karedeki yerdede aynı şeyi uyguLuyoruzframe yazan yerden istersek çerçeve yapabiLiriz..
NOT : üzerine bişey yazmak istersek edite basıyoruz ordanda object i seçip " T " harfine yıkLayııp yazımızı yazdıktan sonra save ye basıp kaydediyoruz bu oLayı tekrarLıyoruz ama arkadaki resmi değiştirmeden tekrarLıyoruz sadece küçük resmi değiştirip saveye basıyoruz ..

[size=xx-large]-----------------------------------------------[/size]

[size=xx-large]3. kısım [/size]

Dersler... Anltm3sq7

anigife basıp %39 yapıp saveLiyoruz Smile

sizLere birşeyLer anLatabiLdiğsem ne mutLu bana Smile Eğer benden yararLanarak avatar için konu açarsanız ve beğendiyseniz repLeri unutmayınız Smile çok uğraştım Smile arkadaşLar birdahaki dersimizde ise güseL şekiLLerLe konuşma penceresi yapıcaz resmimize Smile

Dersler...
1 sayfadaki 1 sayfası