güℓçιи єяgüℓ.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
güℓçιи єяgüℓ.

єи вüуüq güℓçιи єяgüℓ fαи.!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yaseminin Evlenmekle İlgili Düşünceleri.

2 posters
YazarMesaj
chtlq_ks_ecenur
BANNED
chtlq_ks_ecenur

Yaseminin Evlenmekle İlgili Düşünceleri. Empty
MesajKonu: Yaseminin Evlenmekle İlgili Düşünceleri.   Yaseminin Evlenmekle İlgili Düşünceleri. EmptyPaz Mart 30, 2008 6:31 pm

Ropörtaj..
Beyazla Yapdığı Ropörtajı Paylaşıyoruz.

B:Yasemin Siz Evlenmeyi Düşünüyormusunuz?

Y:Tabikide Hayır Evlenmekden Korkuyorum Her Aşk Acıyla Biter Derler Ya Aynen Öyle Oluyor Malesef:(

B:[Gülüşmeler]Ama Yuva Kurmak Çocuk Yapmak Gibi Her Şey Hayatın Bir Kısmıdır Temel Gibidir [Güler]

Y:[Gülme Krizine Girer]Benim İçin Temel Diğil Bir Hayal Dir Ben Evlenmeye Karşıyım Zaten Evlenirsem Bence Hayatımdaki Her Şey Ters Gider Hayranlarımla Aram İyi Olmaz Olamaz Diye Düşünüyorum.

B: Aman Hayranlarınız Ne Karışıcak [Güler] Bence Kendi Hayatınıza Siz Karar Verin.

Y:Ben Her Zaman Eren,Gülçin,Cemre Ve Hayranlarımdan Ve Ailemden İzin Almadan Bu Tür Büyük Şeylere Kalkışmam Evlenmek Bir Temelse Eğer Benim İçin Onlar Temeldir [Güler]

H:Cemre [Güler] Yasemine Katılıyorum.Gülçin [Gülme Krizine Girer] Çok Komik Ya:D. Eren Bizde Seni Çok Seviyoruz Her Zaman Arkandayız Sakın Evlenmeye Kalkışma he ''Diyip'' [Güler]

B:EEE Kızlar Programımızın Sonuna Geldik Bütün Hayranlarımıza el Sallayalım.

H:Görüşürüz BirDahaki Programımıza Ve Konserlerimizde:)

Sadece Bu Sitede Var sakın Çalmayınız. Hepsi Grubunun Gerçek Kendilerinin Kurdukları Siteden Aldım..
yaseminnnnn
çαℓışαи üує
çαℓışαи üує
yaseminnnnn

Yaseminin Evlenmekle İlgili Düşünceleri. Empty
MesajKonu: Geri: Yaseminin Evlenmekle İlgili Düşünceleri.   Yaseminin Evlenmekle İlgili Düşünceleri. EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 2:14 pm

tşk..

Yaseminin Evlenmekle İlgili Düşünceleri.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-